1. info@educaworld.net
  2. 0 212 280 86 36

Hakkımızda

EDU Grup bünyesinde faaliyet gösteren Education World Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında eğitim almak isteyen kişilere hedefleri ve şartları doğrultusunda en uygun okul alternatiflerini sunmak üzere kurulmuş, profesyonel bir danışmanlık şirketidir. İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada, Malta, Fransa , İtalya, İspanya, Almanya ve İsviçre başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde eğitim ve konaklama hizmeti veren Education World, yurtdışı eğitimde sunduğu hizmet kalitesiyle, sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Kalite, güvenirlilik ve yüksek standartlarda hizmet anlayışını prensip edinen Education World'ün yurtdışında eğitim almış deneyimli ve uzman kadrosu öğrencilerin yurtdışında Yabancı Dil, Lisans, Lisansüstü, Sertifika ve Mesleki Eğitim Programlarına yerleştirilmesini sağlamaktadır.

Education World, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettikleri eğitim programına yerleştirilmesinin yanı sıra vize, konaklama ve seyahat işlemlerini de yapmakta ve öğrencilerin yurtdışı eğitimleri süresince karşılaşabilecekleri bütün sorunların giderilmesinde yardımcı olmaktadır.

İstanbul Zincirlikuyu`daki ofisinde faaliyet gösteren Education World aynı zamanda Amerika Los Angeles`taki ofisi ile de eğitim için Amerika`ya giden öğrencilere yaşam koşullarını kolaylaştırabilecek farklı servisler sunmaktadır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Servislerimiz:

Amerika'daki Özel Danışmanlık Hizmetlerimiz:

İngiltere'deki Özel Danışmanlık Hizmetlerimiz:

Kurumlara Özel

Education World, kurumlara özel olarak yapılandırdığı eğitim hizmetleriyle iş dünyasındaki profesyonellere yurtdışı eğitimler konusunda destek vermektedir. Kurumların mevcut personelinin yurtdışında her türlü uzmanlık konusunda hizmet alabilecekleri eğitim programları sunmaktadır.

Education World, çalışanların uzmanlık alanlarındaki gelişmeye açık noktalarını tamamlayacak kısa-uzun dönemli sertifika programlarını içeren geniş kapsamlı ürün çeşidiyle hizmet vermektedir.

Tüm bu hizmetleriyle, gerek şirketlerin olumlu değişimi, gerekse kişilerin bireysel gelişimi açısından çok önemli iki unsur olan performans gelişimini ve kariyer planlamasını desteklemektedir.

Education World, kurumlara özel olarak hazırlanmış bu hizmetlerini en avantajlı ve en makul fiyatlarla sunmaktadır.

EDU Grup Kimdir?

Bünyesinde 5 farklı iş kolunu barındıran EDU Grup, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri, Çeviri Hizmetleri, Bilişim Teknolojileri, E-reklam Çözümleri ve Matbaa ve Kargo hizmetleri ile sektörde öncü kuruluşlar arasında yerini almayı çok kısa sürede başarmıştır.

Okul Arama

İpucu: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

Sizden Gelenler

Sprachcaffe Düsseldorf

Süreyya Ecevit

Univesity of California Santa Cruz

Simay Haskaya

Malwern House Londra

Meltem PARLAK

EC Londra

Polat Çakıroğlu

European CenterLSI  Malvern House   ESE MALTA Kings Colleges ELS  UC San Diego  St Giles