1. info@educaworld.net
  2. 0 212 280 86 36

Language Studies International

Serkan ÖZTÜRK

Wednesday, 24 August 2005


Sevgili Öğrenciler,


Bu mektup Emre Barlas ve yeni şirketi EducaWorld’a referans teşkil etmesi amacıyla yazılmıştır.


Uzun yıllardır Emre Barlas ile Yurtdışı Eğitim alanında beraber çalıştık, kendisi bu şirketi açmadan önce uzun bir süre özel bir şirkette Yurtdışı Eğitim Danışmanı olarak görev aldı. Bu çalıştığı süre içinde Language Studies International (LSI)’in Ingiltere, Amerika, Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya daki toplam 13 okuluna ve birbirinden değişik programlarına başari ile çok sayıda öğrenci gönderdi. Kendisi Yurtdışı Eğitim alanında gerek öğrencilere doğru okulu ve programı tavsiye etme, gerekse onların bütçesine uygun yerlerde okul bulma, öğrenci vizelerini ayarlama ve zor durumlarında öğrencilerine gerekli yardımlarda bulunma ile basarısını ve güvenilebilirliğini ispat etti.


Emre Barlas bugune kadar ki kişisel çalışmasıyla gerek öğrencilerin yönlendirilmesi, gerek kayıt, ödeme ve eğitim sırasında doğan cüzzi problemlerde herzaman yerinde ve zamanında müdahaleler yapmıştır. Kendisi ile çalıştığımız yıllar içinde bir problem yaşanmamıştır. Çalışmaya başladığımız günden itibaren LSI’a gönderdiği öğrenciler, hem okul tercihinden hem de Emre Barlas’ın kişisel çalışma ve özverisinden memnun kalmışlardır.


Emre Barlas ve yeni Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Şirketi EducaWorld’e bu fırsattan yararlanarak başarı dolu bir başlangıç diliyorum. Umarim EduGrup hedeflerine birer birer ulaşır.


Saygılar,
Serkan Öztürk
Pazarlama Müdürü
Language Studies International (LSI)
so@lsi.edu
Tel: +44 207 467 6510

Okul Arama

İpucu: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

Sizden Gelenler

Sprachcaffe Düsseldorf

Süreyya Ecevit

Univesity of California Santa Cruz

Simay Haskaya

Malwern House Londra

Meltem PARLAK

EC Londra

Polat Çakıroğlu

Malvern House   ESE MALTA European Center LSI  Kings Colleges ELS  UC San Diego  St Giles