1. info@educaworld.net
  2. 0 212 280 86 36

Hakkımızda

EDU Grup bünyesinde faaliyet gösteren Education World Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında eğitim almak isteyen kişilere, hedefleri ve şartları doğrultusunda en uygun okul alternatiflerini sunmak üzere kurulmuş, profesyonel bir danışmanlık şirketidir. İngiltere, Amerika, Malta ve Kanada başta olmak üzere, Almanya, Fransa, İspanya, İsviçre, İtalya, Güney Afrika gibi dünyanın birçok ülkesinde eğitim ve konaklama hizmeti veren Education World, yurtdışı eğitimde sunduğu hizmet kalitesiyle, sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Kalite, güvenirlilik ve yüksek standartlarda hizmet anlayışını prensip edinen Education World'ün yurtdışında eğitim almış ve British Council  “Promotion UK Education and Training” sertifikasına sahip, deneyimli ve uzman kadrosu öğrencilerin yurtdışında Yabancı Dil, Lisans, Lisansüstü, Sertifika ve Mesleki Eğitim Programlarına yerleştirilmesini sağlamaktadır.

Temsilcisi olduğumuz okullarımızın British Council onaylı, Cervantes, SOUFFLE gibi birimlerce akrediteli, IALC, Quality English, English UK, NAFSA, FELTOM, MEI, EQUALS gibi birliklere üye olamaları göz önünde bulundurularak seçilir.

Yurtdışı eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmaların kalite sembollerinden olan YEDAB Eğitim Danışmanları derneğinin kurucularından ve son 5 yıldır başkanlığını yürüten Education World, yurtdışında eğitim almak isteyenlerin tercih ettikleri eğitim programlarına yerleştirilmelerinin yanısıra; vize, konaklama, seyahat işlemlerini de organize etmekte ve katılımcılarımızın eğitim süreçleri süresince karşılaşabilecekleri tüm sorun veya taleplerinin giderilmesinde yardımcı olur.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Servislerimiz:

Amerika'daki Özel Danışmanlık Hizmetlerimiz:

İngiltere'deki Özel Danışmanlık Hizmetlerimiz:

Kurumlara Özel

Education World, kurumlara özel olarak yapılandırdığı eğitim hizmetleriyle iş dünyasındaki profesyonellere yurtdışı eğitimler konusunda destek vermektedir. Kurumların mevcut personelinin yurtdışında her türlü uzmanlık konusunda hizmet alabilecekleri eğitim programları sunmaktadır.

Education World, çalışanların uzmanlık alanlarındaki gelişmeye açık noktalarını tamamlayacak kısa-uzun dönemli sertifika programlarını içeren geniş kapsamlı ürün çeşidiyle hizmet vermektedir.

Tüm bu hizmetleriyle, gerek şirketlerin olumlu değişimi, gerekse kişilerin bireysel gelişimi açısından çok önemli iki unsur olan performans gelişimini ve kariyer planlamasını desteklemektedir.

Education World, kurumlara özel olarak hazırlanmış bu hizmetlerini en avantajlı ve en makul fiyatlarla sunmaktadır.

Okul Arama

İpucu: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

Sizden Gelenler

Sprachcaffe Düsseldorf

Süreyya Ecevit

Univesity of California Santa Cruz

Simay Haskaya

Malwern House Londra

Meltem PARLAK

EC Londra

Polat Çakıroğlu

European CenterLSI  Malvern House   ESE MALTA Kings Colleges ELS  UC San Diego  St Giles